KONST / Litografier / Färglitografi 12409225
nr 1240 9225
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Blomstånd. Signerad, daterad 1949, med dedikation. Motivet: 45x55
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 mars 2019
kl 18:57:48
9/3 13:37:45
100 kr
11/3 18:46:38
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson